Оздоровлення в Кролевецькій дитячій юнацькій спортивній школі
11 червня відбулися спортивно-розважальні змагання серед учнів 2 – 4 класів м. Кролевець. Це перші змагання, які проводяться в такій формі у літній час. Організатор Кролевецька РДЮСШ. Основна мета проведення даних змагань: виявлення перспективних дітей, які схильні до інтенсивної рухової діяльності. Їх дуже багато, і це приємно радує. У програмі були різноманітні естафети: на координацію, швидкість, витривалість.
Учасники змагань:
1. Спеціалізована школа №1
2. Загальноосвітня школа №2
3. Спеціалізована школа №3
4. Загальноосвітня школа №5
За підсумком восьми естафет місця розподілилися таким чином:
І місце - спеціалізована школа №3;
ІІ місце - спеціалізована школа №1;
ІІІ місце - загальноосвітня школа №5;
4 місце - загальноосвітня школа №2.
Відмінно відпрацювали в суддівстві учні Кролевецької районної ДЮСШ, молодці!
Чемпіон та призери змагань були нагородженими грамотами відповідного ступеня.
Бонусом для першого місця, а саме спеціалізованої школи №3 був відпочинок у 5-D кінотеатрі, до речі класна якість та неймовірне задоволення від перегляду, дітям дуже сподобалося . Дякуємо Кощееву Євгенію за незабутнє задоволення від перегляду 5-D фільму.
Робота профільного відпочинкового табору з денним перебуванням Кролевецької райСЮТур
(з 10.06.2014 р. по 23.06.2014 р.)
Профільний відпочинковий табір з денним перебуванням розпочав свою роботу 10 червня 2014 року. 40 дітей різного віку приймають активну участь у житті табору(молодша група 7.5%, середня 47.5%, старша 45%). Першого дня відбулося відкриття табору, де діти познайомилися з начальником табору та його вихователями. Кожного ранку проводиться ранкова зарядка. Працюють різноманітні секції: «Футбол», «Туристична пісня», «Пішохідний туризм», «Велотуризм», «Спортивне орієнтування», «Краєзнавча студія». Проведені пізнавально-розважальні ігри: «Великі перегони», «Хованки», «Гіннес – шоу», «Я люблю Україну». Організовано перегляд відеофільмів та презентацій. Проведена екскурсія до х. Кучерявий.
Співпраця Кролевецької районної станції юних натуралістів з Чернігівщиною
Справжньою творчою знахідкою педагогічного колективу СЮН є організація в літній період профільного оздоровчого табору “Юний натураліст” Основна мета профільного оздоровчого табору – залучення до натуралістично - краєзнавчої роботи, ознайомлення учасників із ентомофауною конкретної території, проведення спостережень і вивчення природи регіону та здобуття певних навичок польових практичних досліджень.
Вихованцям запам’яталася виїзна експедиція на берег річки Десна в стародавнє місто Новгород-Сіверський.
Під час перебування на Чернігівщині діти ознайомилися з містом та його визначними місцями: пам’ятниками княгині Ярославні, князю Ігорю, Тріумфальною аркою, Нікольською церквою, історико-архітектурним заповідником Спасо-Преображенського монастиря. Побували в краєзнавчому музеї. Ці екскурсії сприяли більшому розумінню історичної важливісті цього невеличкого міста, та історичних осіб, які народилися в Сіверському краї, або перебували в ньому.
Ознайомлення з історико-культурною спадщиною поєднувалося із змістовним дозвіллям та з навчально-пізнавальною діяльністю.
Так, було здійснено експедицію, мета якої – ознайомлення з ландшафтною і зандровою рослинністю краю, організовано походи по ознайомленню та вивченню флори Червоної книги України, зокрема: латаття білого, водяного горіху плаваючого, плавуна щитолистого, сальвінії плаваючої, любки дволистої та ін., проведено екскурсії з метою ознайомлення з представниками ентомофауни, з лікарськими рослинами та зникаючими прибережно-водними рослинами.
Упродовж табірної зміни проходили заняття на місцевості з вивчення екологічного стану річки Десна методом біоіндикаціі та вивчення природних угрупувань водойми.
Оздоровчий період у таборі надав чудову можливість для виховання у дітей бережливого ставлення до природи, удосконалення екологічних знань та навичок , залучення до природоохоронної роботи.